Důležité informace pro rodiče:

Od středy 25. 3. 2020 bude mateřská škola uzavřena. Od 26. 3. 2020 bude fungovat pro děti (3 - 10Let) zdravotnického personálu, policie, hasičů, zaměstnanců v sociálních službách, orgánů veřejné moci, poskytovatelů sociálních služeb, řidiči veřejné hromadné dopravy, popřípadě jiní dle rozhodnutí zřizovatele škol.

Je nutné se den předem nahlásit od 8.00-11.00 hod na tel. čísle 774 725 520 nebo 774 490 515.

Platba za stravné se bude platit u p. Netolické v kanceláři ŠJ.

Prosíme o vyplnění  žádosti, která je v příloze. Stačí bez potvrzení od lékaře. Děkujeme. Tato přihláška je k vyplnění pro rodiče, kteří dávají děti do MŠ v nouzovém stavu.

Vydáváme žádost o ošetřovné při péči o děti - podle formuláře z důvodu uzavření MŠ. Potvrzení lze vyzvednout osobně v mš od 8.00 - 11.00 nebo zaslat elektronicky. Volejte na tel. č. 774 725 520.

Informace pro rodiče:

Vážení rodiče,

vzhledem k aktuální situaci se schůzka 17. 3. 2020 s učiteli ZŠ odkládá.

Den otevřených dveří se odkládá na neurčito.

O novém termínu Vás budeme informovat.

Fotografování dětí, které bylo naplánováno na 25. 3. 2020,

se odkládá na neurčito.

O náhradním termínu budete  informováni.

Uzavření MŠ v době letních prázdnin 2020

Vážení rodiče,

naše mateřská škola bude v době letních prázdnin

uzavřena 7. 7. - 10. 7. a 27. 7.  - 21. 8. 2020.

Pokud budete v tuto dobu potřebovat umístit dítě do jiné mateřské školy, musíte si jej tam přihlásit.

Kopii evidenčního listu a přihlášky dostanete ve třídě svého dítěte.

Rozpis uzavření všech MŠ najdete v příloze.

Jídelní lístek

ke stažení

zde.

Chůva MŠ Luční

Projekt CHŮVA MŠ LUČNÍ
je spolufinancován Evropskou unií.
Personální podpora a vzdělávání pedagogických pracovníků v oblasti péče o dvouleté děti.

EU

msmt